lemon design
Aktuální informace o dění ve studiu.

Najdete zde nejen poslední práce a projekty, ale i dění se studiem nepřímo spojené.

2017:

2016:

2015:

2014:

2013:

2012:

2011:

2010:

2009:

2008:

2007:

2006:


Aktuality - Duben 2011

15. 4. 2011 | Přijďte si dobít baterky!

Ilustrační fotografie Lícová strana DL letáku V rámci Týdne elektromobility je veřejnost seznamována se stávající nabídkou elektrických kol, skútrů, osobních či užitkových automobilů a nabízí bohatý doprovodný program.

S naší grafikou se setkali především cestující v pražské hromadné dopravě – v tramvajích, ve vestibulech a vozech metra, dále ve vybraných novinách a časopisech. Plochy mají především informační charakter a musí pojmout také celý program. Pracovali jsme s většími kontrasty a ostře lámaným písmem Metron. V souvislosti s hlavním mottem jsme nakreslili piktogram „živé‟ baterie, která se objevuje napříč celou kampaní.

11. 4. 2011 | Praha elektromobilní startuje.

Ilustrační fotografie Aby se v Praze lépe dýchalo... Elektromobil na náměstí Republiky Tankujeme elektřinu Hlavní město se novým projektem „Praha elektromobilní” připojuje mezi světové metropole, které podporují bezemisní typy dopravy. 

V první fázi jsme navrhli jednoduchou a výraznou značku, která má dlouhodobě fungovat jako srozumitelný symbol podpory ekologičtější dopravy v Praze. Vzhledem k pestré nabídce elektrokol a skútrů jsme se vyhli zobrazení auta a zvolili raději obecnější geometrickou hru se „zapojenou Prahou”: do červené verzálky E je zapojena zástrčka, kde tvar webové adresy tvoří přirozeně navazující šňůru. Značka má působit dynamicky, svými hroty zdůrazňuje pohyb a mobilitu.

3. 4. 2011 | Elektromobilní večer

Ilustrační fotografie Poukaz na zapůjčení elektromobilu Pan Vladimír Tichý přebírá poukaz na elektromobil. Grafické materiály vycházejí z isometrické grafiky kreslené do čtvercové sítě. Vznikl tak nejen pankrácký mrakodrap, ale i model elektomobilu Tazzari Zero. Večírek v nejvýše položené restauraci v České republice se stal úvodem do projektu Praha elektromobilní.