lemon design

On-line kalkulace digitálního tisku

Typ tisku Množství a formát Barvy a médium Další úpravy Kalkulace

Zvolte typ tisku
Množství a formát

ksZadejte celkový počet kusů. Posíláte-li najednou do tisku více druhů vizitek (letáků, plakátů...) o stejném rozměru, barevnosti a materiálu, zadejte jejich součet. Příklad: 100 ks vizitek Jan Novák + 350 vizitek Pavel Bláha = 450 vizitek celkem.
Zadejte požadovaný čistý rozměr tištěného dokumentu nebo jej vyberte mezi předvolenými formáty.
mm
mm

< Typ tisku Barvy a médium >

Barvy a médium
BarvyMédium

Vyberte si sílu a druh papíru dle vlastních potřeb. Kromě řady matných křídových papírů nabízíme také oboustranně lesklé papíry v gramáži 135, 170 a 250 g, dále pohlednicový SuperGloss 250 g, pauzáky a výběr speciálních grafických papírů. Potiskneme i váš vlastní papír 320×450 mm v gramážích 80—350 g, avšak nemůžeme zaručit perfektní výsledek tisku či přesnost při řezání ve stohové řezačce. Některé materiály, jako jsou CD labely nebo transparentní fólie (slide) lze potisknout pouze jednostranně. Samolepicí materiály a fólie nelaminujeme.

< Množství a formát Další úpravy >

Další úpravy

Chcete-li dokument skládat nebo perforovat, zadejte počet ohybů nebo perforací. Příklad: vstupenka s odtrhávacím kuponem = 1 perforace.
Zadejte počet rohů, které si přejete zaoblit.
Vyberte sílu a druh laminace. Vyjma tenkého lamina 38 mic nedoporučujeme laminované dokumenty skládat a perforovat; namáhaná místa se snadněji odlepí a složený dokument nedrží tvar.

< Barvy Kalkulace >